ART / Lithographs / Litograph in colors 8336330
nr 833 6330
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Épreuve d'artiste (artist proof), with dedication, 1966, subject size: 32 x 45,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Lennart Rodhe (1916-2005), EA (konstnärens exemplar), med dedikation, 1966, motivets mått: 32 x 45
600
SEK 500
Monday June 10 2013
at 19:26:03
10/6 09:25:28
10/6 09:40:24
450 kr
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe